MimarHaberleri

UWELL CALİBURN X EN İYİSİ OLABİLİR Mİ ?

Uwell Caliburn X Pod Kiti, alüminyum gövdesiyle şık ve kompakt bir cihaz tarzıdır, bu da onu dayanıklı ve rahat bir tutuş haline getirir. Etkileyici bir 850mAh dahili pil ile güçlendirilen Uwell Caliburn X, tam bir kullanım günü boyunca dayanır. Cihaz üzerindeki OLED ekran pil seviyelerini, çıkış gücünü, voltajı, kullanılan pufları ve bobin direncini göstererek sizi çok fazla karmaşık özelliklerle boğmadan önemli bilgilerle güncel kalmanızı kolaylaştırır. Caliburn X, cihaz kilitleme, watt ayarı, puf temizleme, ateşleme ve güç gibi işlevleri çalıştıran bir çoklu kontrol düğmesine sahiptir. Cihazda nefes alma aktivasyonu mevcuttur, yani vape yapmak için ateşleme düğmesini kullanmanız gerekmez, bu da hareket halindeyken kullanımı kolaylaştırır.

Uwell Caliburn X Kartuş , Cihazın üst kısmında, kolay üstten doldurma portu kullanılarak doldurulabilen TPD uyumlu 2 ml'lik yeniden doldurulabilir bir likit kartuşu bulunmaktadır. Kompakt cihaz, tutarlı bir buhar üretimi sağlayan 5-20W güç çıkışına sahiptir. Caliburn X, 0,8 ohm ve 1,2 ohm çıkışlarda mevcut olan örgülü Caliburn G serisi bobinlerle uyumludur ve vaping stilini ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza olanak tanıyan ayarlanabilir bir hava akışı kaydırıcısına sahiptir.

Ay Işığı Gümüşü, Mat Siyah, Göl Yeşili, Leylak Moru, Kurdele Kırmızısı ve Mürekkep Mavisi olmak üzere 6 farklı renkte mevcuttur.

Bu kit ile hangi coiller kullanılabilir?

Cihaz, 0.8ohm, 1.0ohm ve 1.2ohm çıkışlarda mevcut olan Caliburn G Coil ile uyumludur, bu da onu MTL veya RDTL vaping için ideal kılar.

Kiti nasıl kurarsınız?

Cihazı kurmak çok basit! Cihazı açmak için, ateş düğmesine 5 kez hızlıca basın ve OLED ekran yanacaktır. Çıkış watt değerini ayarlamak için, ateş düğmesine 3 kez basın ve istediğiniz ayarı seçmek için düğmeyi 3 saniye basılı tutun.

Cihazı nasıl dolduruyorsunuz?

Caliburn X pod kiti, üst doldurma portu deliği aracılığıyla kolayca doldurulabilir. Cihaza bir Caliburn G Serisi coil takın, ağızlığı çıkarın ve doldurma portu aracılığıyla en sevdiğiniz e-likiti doldurun. Ağızlığı tekrar takın ve coil yanmasını önlemek için ilk dolumdan sonra 10 dakika bekletin.

Mimarhaber: Mermer, Hirdavat, Apartman Bilgisi

mimarhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.