MimarHaberleri

HAKAN TOPUZOĞLU DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK VE E-TİCARET

Günümüzün hızla değişen iş dünyasında, dijital girişimcilik ve e-ticaret, her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Bu konular, geleneksel iş modellerini kökten değiştiriyor ve girişimcilere benzersiz fırsatlar sunuyor. Bu fırsatların öncüsü ve bu alandaki deneyimleriyle adından söz ettiren değerli konuğumuz HT Bilişim Eğitim Danışmanlık Kurucu Genel Müdürü Hakan TOPUZOĞLU, 7 Kasım Salı günü E8 Konferans Salonu'nda Dijital Girişimcilik ve E-Ticaret eğitimi vermek için bizlerle olacak.

Dijital girişimcilik, geleneksel iş anlayışının dışına çıkarak yeni fikirlerin, teknolojilerin ve iş modellerinin kullanılmasıyla ilgilidir. Hakan TOPUZOĞLU'nun rehberliğinde, bu alandaki temel kavramları ve stratejileri öğrenerek kendi dijital girişiminizi başlatma veya mevcut işinizi dijitalleştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

E-ticaret ise günümüzde her ölçekteki işletme için büyük bir potansiyele sahiptir. İnternetin gücünü kullanarak ürün ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye sunabilir ve küresel pazarda rekabet edebilirsiniz. Hakan TOPUZOĞLU'nun e-ticaret konusundaki deneyimleri, bu alandaki en iyi uygulamaları öğrenmenize yardımcı olacak.

Etkinliğimize katılarak, Endkal'ın hayallerini gerçeğe dönüştüren bu büyülü dünyada sen de yerini alabilirsin. Saat 13:00'te başlayacak olan etkinliğimizde dijital girişimcilik ve e-ticaretin inceliklerini öğrenmek için hazır olun.

Unutmayın, iş dünyası sürekli değişiyor ve dijital girişimcilik ile e-ticaret bu değişimde öncü rol oynuyor. Bu fırsatı kaçırmamak için 7 Kasım Salı günü E8 Konferans Salonu'nda bizimle buluşun. Dijital dünyanın kapıları sizi bekliyor! 

Endu¨stri ve Kalite Toplulugˆu (@endkal) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Mimarhaber: Mermer, Hirdavat, Apartman Bilgisi

mimarhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları HT Bilisim firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.