MimarHaberleri

KISMETSE OLUR'UN YAPIMCISI İDDİALI PROJELERLE GELİYOR

Son dönemde sosyal medyayı kasıp kavuran ve herkesin konuştuğu Kısmetse Olur'un yapımcısı Rodi Kayım, çok iddialı yeni projeleri olduğunu Breaking News Turkey’den Savaş Uğurlu’ya açıkladı.
Televizyon dünyasının aranan ismi Yapımcı ve İş İnsanı Rodi Kayım, birçok kanala dizi ve yarışmalar yapıyor. Son dönemde ise herkesin konuştuğu ve yakından takip edilen Kısmetse Olur programının da yapımcısı olan Kayım, günlük 3 buçuk milyon izlenme aldıklarını belirtti. Programın çok güzel ilerlediğini belirten Kayım, yakında ses getirecek yeni projelerinin de yolda olduğunu ifade etti.

"DİJİTAL İÇİN PROJELERİMİZ VAR"
Şu an TRT 1'e 'Benim Güzel Ailem' dizisini yaptıklarını belirten Rodi Kayım, "Onun dışında Youtube'a Kısmetse Olur'u yapıyoruz. Birkaç tane daha projemiz var. Sinema filmi ve yarışma programımız var, yine ulusal bir kanala dizi projemiz var. Çok yakında ekranlara gelecek. Artık dijitale dönmeye başladık. Hem dijitalde hem ulusalda devam ediyoruz. Dijital kısmı daha da güçlendirmeye çalışıyoruz. Çünkü artık işler de dijitale dönüyor. Dijital için de birkaç projemiz var. Kısmetse Olur çok güzel gidiyor. Günlük 3 buçuk milyon izlenmemiz var, bu 170 dakikaları zorluyor. Daha güzel işler de yapacağız" dedi.

"BİLİNMEYEN YETENEKLERİ ARIYORUZ"
Oyunculuğun zor bir meslek olduğunu ifade eden  Kayım, "Bence maden işçiliğinden sonra en zor meslek oyunculuk ama çoğu insan da oyuncu olmak istiyor. Bilinir ve tanınır olmak istiyorlar. Biliniyor ya da tanılıyor olmak bana göre güzel bir şey değil insanların özgürlüğünü kısıtlıyor. Ama çok yetenekli arkadaşlarımız var. Ben bilinmeyen yeteneklerin sektöre girmesi için elimizden geleni yapıyoruz" şeklinde konuştu.

"İNŞALLAH SEVGİ KAZANIR"
İsrail'in, Filistin'e yönelik saldırıları hakkında da açıklama yapan Rodi Kayım,  "İnşallah bizim coğrafyamızda sevgi kazanır. Kimse çocukların ölmesini istemez ama çocuklarımız ölüyor. İnşallah yakın zamanda bir uzlaşı ve barış olur" diye konuştu.

Mimarhaber: Mermer, Hirdavat, Apartman Bilgisi

mimarhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Breaking News firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.