MimarHaberleri

KALİTELİ, HIZLI VE PROFESYONEL ÇÖZÜMLERİYLE NORSMAR TÜRK SULARINDA HER ZAMAN YANINIZDA.

Şirket Adı: Norsmar

Sektör: Denizcilik

Misyon: Norsmar olarak, denizcilik sektöründe önde gelen bir marka olma hedefiyle, Türkiye'nin her limanı, boğazı ve tersanesinde aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Misyonumuz, denizcilik dünyasında güvendiğiniz bir partner olmak ve denizcilerin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizin güvencesi olmak için çalışıyoruz.

Vizyon: Biz, Norsmar ailesi olarak, müşterilerimizin denizdeki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, evdeki konforu denizde hissettirme garantisi olan bir marka olmayı hedefliyoruz. Denizin güzelliğini ve zorluklarını anlıyor, bu bilgiyi sizin için daha iyi bir denizcilik deneyimi sunmak için kullanıyoruz.

Faaliyetlerimiz: Norsmar, denizcilik sektöründe güvenilir bir partner olarak gemilere Tedarik (Ship Supply) ve Denizcilik Hizmetleri (Maritime Services) sunmaktadır. Gemilerin ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunarak, denizcilik sektöründe bir adım önde olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin seyirleri sırasında ihtiyaç duydukları gıda, kumanya ve teknik malzemelerin tedarikini sağlayarak, her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşterilerimizin güvenliği ve konforu her zaman önceliğimizdir.

Norsmar olarak, denizciliği bir yaşam tarzı olarak görüyor ve müşterilerimize yolculuklarında destek olmayı taahhüt ediyoruz. Denizin güvencesi Norsmar ile yolculuğunuzu paylaşın, denizin keyfini çıkarın!

https://norsmar.com/

Mimarhaber: Mermer, Hirdavat, Apartman Bilgisi

mimarhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.