MimarHaberleri

NORSMAR: TÜRK SULARINDA İHTİYAÇLARINIZA PROFESYONEL VE HIZLI ÇÖZÜMLER.

Norsmar olarak, denizcilik sektöründe öncü bir marka olma hedefiyle Türkiye'nin dört bir yanındaki limanlar, boğazlar ve tersanelerde aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve uzmanlığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak evdeki konforu denizde hissettirmeyi taahhüt ediyoruz.

Norsmar, gemilere Tedarik (Ship Supply) ve Denizcilik Hizmetleri (Maritime Services) sunan bir firmadır. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Gıda, kumanya ve teknik malzeme tedarik hizmetleri konusundaki uzmanlığımızla, denizcilik sektörünün gereksinimlerini karşılamak için çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin gemileriyle ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi ve hızlı, güvenilir hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz, denizcilik sektörünün önde gelen bir markası olmak ve müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için sürekli olarak çalışmak, vizyonumuz ise müşterilerimize evdeki konforu denizde de yaşatma garantisi sunan bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği, işimizin temel taşıdır ve bu değerleri en üst düzeyde tutmaya kararlıyız.

Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde, güvenilirlik, kalite ve hızın bir araya geldiği bir denizcilik deneyimi yaşayacaksınız. Size ve işinize uygun çözümler sunmak için buradayız.

Daha fazla bilgi edinmek ve iş birliği fırsatlarını değerlendirmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size daha iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

https://norsmar.com/

Mimarhaber: Mermer, Hirdavat, Apartman Bilgisi

mimarhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.