MimarHaberleri

SİİRT VALİSİNDEN ENGELLİLERE TAM DESTEK

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Siirt Valisi olarak atanan Dr. Kemal Kızılkaya atandığı günden itibaren "İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın" felsefesi ile hareket ederek, halk ziyaretleri ve toplumun her kesimiyle sıcak ilişkilerinin yanı sıra, devlet-millet kucaklaşmasını sağlayarak, kentte büyük bir sevgi kazanarak, adından söz ettirmeye devam ediyor.

Engelliler platformu Başkanı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Siirt il temsilcisi ve sosyal medya uzmanı Barış Amcalar ve sosyal medya fenomeni eşi Dilan Amcalar, Siirt Valisi ve Belediye Başkanı Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, Siirt ilindeki engelliler için destek talebinde bulundu.

Breaking News Turkey’den Savaş Uğurlu’nun haberine göre Dr. Vali Kızılkaya engellilere tam destek sözünü vererek, “Engelli bireyler toplumun bir parçası, bizler topluma adapte olmaları ve hayatlarını engelsiz bir şekilde idame ettirmeleri için devlet olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Kentimizde ikamet eden tüm özel birey kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına Barış kardeşimizin sundukları projeleri en kısa süre içinde değerlendirerek, gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.” Dedi. 
Barış Amcalar da, “Siirt valisini ziyaretinden ve özellikle engellilere duyarlı olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sayın valimizin Siirt ili ve engelli bireyler için olan hassasiyeti bizleri çok mutlu etti. Devletimizin şefkatli elini ve desteğini hissetmek bizlerin hayata daha çok sarılmasını ve hayata daha çok adapte olmamızı sağlıyor. Böyle duyarlı idarecilerin sayılarının artmasını diliyoruz.” diye konuştu.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraf ile sona erdi.

Mimarhaber: Mermer, Hirdavat, Apartman Bilgisi

mimarhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Breaking News firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.